Değerli Hemşerilerim;

Kumru Belediye Başkanı olarak göreve başladığım 01.04.2017 tarihinden bu zamana 3,5 yıl gibi bir zaman geçti. İlçemiz için her gün daha iyisini düşündük. Daha iyisi için dertlendik. Bu düşünce ve dertlenmemizin karşılığı kangren olmuş birçok alanda çözüm ürettik, ekip olarak canla başla çalıştık.


Kamu yatırımları noktasında, Büyükşehir yatırımları konusunda, İlçe Belediye hizmetleri noktasında ilçemiz ciddi yol aldı. Muhalif bazı söylemlerin dışında halkımızdan en üst düzeyde destek aldık. Tüm hemşerilerimizden Allah razı olsun… Bu kitapçıkta yapılan yatırımlara yer verilerek bir hatırlatma ve tespit yapılacağından önsöz yazımızda yatırım detayına girilmeyecektir.


İnsan gönlüne girmenin kentin imarından önce geldiğini biliyoruz. Yine insan gönlüne girmenin insana hizmetten geçtiğini biliyoruz. Belediyemiz kapısını çalıp eli boş dönen hemşerimiz yok denecek kadar azdır. Biz yaptığımız işlerde kamu yararını birey yararının üzerinde tutuyor ve adil davranmaya özen gösteriyoruz. Ekibime tavsiye ve talimatım bu yöndedir.


Dualarınızda yer almak dileği ile hepinize güzel günler dilerim.